STAVÍME OPTICKÉ SÍTĚ

Volejte zdarma

800 753 753

Optický internet do každé obce

Jaké výhody přináší optika v obci?

Chytrá obec

Díky optické síti se vaše město nebo obec stane moderním a bezpečným místem, pro pohodlný život.

 • možnost vzdálených odečtů vody, plynu a elektřiny
 • zajištění bezpečnosti obce díky kamerovým systémům na potřebných místech (parkoviště, veřejné prostory), napojení na IZS
 • úspora nákladů na serverové technologie využitím cloudových řešení
 • podpora zaměstnanosti – umožní občanům pracovat stabilně z domova
 • chytřejší řízení dopravy, možnost chytrého parkování

Moderní domácnost

Optický kabel přivedeme až do zásuvky u vás doma.

 • brouzdání po internetu rychlostí až 1 Gb/s (v budoucnu až 10Gb/s)
 • maximální surfování, ale také sledování nadčasové TV, která nabízí více než 150 programů s přehráváním až 7 dní zpětně
 • jednoduché a bezproblémové propojení všech zařízení
 • váš dům bude jednou pro vždy připojen k nejmodernější síti, což mu zvýší jeho hodnotu
 • už nebudete nikdy ničím omezeni

Prosperující firmy

S optikou můžete využít nových možností a zvýšit tak efektivnost firmy. Díky přenosu dat po optickém kabelu získáte:

 • v současné době nejkvalitnější připojení k internetu, ničím neomezené
 • vaše firma nemusí mít sídlo jen ve velkých městech nebo průmyslových zónách, kde je optická síť. Ale i v malé obci můžete podnikat v čemkoli, provozovat e-shopy, využívat cloudové služby, provozovat videokonference, umožňovat zaměstnancům pracovat na dálku
 • vysokorychlostní kabelové připojení dvou i více poboček firmy

Postavme optiku společně

Jak?

Stavíme optické sítě v koordinaci s realizací uložení elektrického vedení, zavedení nebo úpravy trasy vodovodu, úpravy veřejných prostor a dalších projektů. Vždy klademe důraz na kvalitu provedené práce. Všechny projekty provádějí, projektují a dozorují profesionálové s letitou praxí v oboru.

Kdy?

Nejlepší možnost, kdy zavést do obce optické sítě je využití již domluveného zásahu jako je například uložení elektrického vedení a spojit tak dva projekty najednou. Tím zajistíme efektivitu práce a obci odpadají díky tomu další zásahy po několika letech. V případě, že přemýšlíte o zavedení vysokorychlostního internetu do vaší obce, neváhejte nás kontaktovat a vše společně probereme.

Nejrychlejší internet

Není nic rychlejšího než světlo. V kabelu se nachází spousty optických vláken. Do každého z nich blikají LED světla o vysokých frekvencích a přenáší obrovská množství dat.

Nejmodernější technologie

Celý internet je postaven na optických sítích. Nyní máte možnost zavedení až k Vám domů. Nasedněte s námi na superrychlý internet 21. století a užívejte si nadčasovou rychlost!

Nejspolehlivější připojení

Optické připojení funguje vždy, nezávisle na počasí a povětrnostních podmínkách. Nejnižší doba odezvy a vysoká kapacita je u optiky samozřejmostí.

Jsme rokycanský telekomunikační operátor, který své služby nabízí již více jak 12 let ve spolupráci se společnostmi VoiceBowNet s.r.o. a SVOJNET s.r.o.. Jsme česká společnost poskytující internetové připojení a další datové služby v Rokycanech a jeho blízkém okolí. Internetové připojení realizujeme zásadně pomocí nejmodernějších technologií ať už na bázi optických, kabelových nebo bezdrátových technologiích. Pro každého vždy dokážeme najít to správné řešení.

Může se na nás obrátit každý. Ať už jste malá, střední, velká společnost nebo jen malá domácnost. Najdeme a zrealizujeme vždy pro Vás jen to nejlepší řešení. Snažíme se vždy dbát o co nejlepší kvalitu připojení, zákaznický přístup a péči. Naše služby jsou dostupné až na 95 % území města Rokycany a v přilehlých oblastech jako jsou Borek u Rokycan, Březina, Hrádek u Rokycan, Hůrky, Litohlavy, Osek, Svojkovice, Vitinka, Volduchy a dalších.